Teamindeling 2018-2019
17-6-2018  | 

Beste hockeyers,

Het is dan eindelijk zover! Hieronder staat de nieuwe teamindeling voor komend seizoen. Het was weer een moeilijke puzzel, het kleine ledenaantal maakt het erg lastig! Hopelijk hebben we hiermee zoveel mogelijk blije hockeyers komend seizoen!

Mocht je de behoefte hebben om te reageren of vragen hebben, dan kan je een reactie sturen naar [email protected]
Het kan enige tijd duren voordat je hier een antwoord op krijgt.

Een fijne zomervakantie en veel plezier volgend jaar in je nieuwe team!

De Technische Commissie: Bruno, Rinke, Marijn, Brigitte, Els en Floris

 


Teams 2018-2019

Dames 2
1) Mei-Lu Bakker
2) Joyce van der Geest
3) Shirley van Hameren
4) Kim Hogenboom
5) Nynke Hoogenboom
6) Isa van der Hoorn
7) Nina Huigsloot
8) Jaimy Huigsloot
9) Bowien van Leijden
10) Jette van der Meer
11) Wendy Straathof
12) Lucie Stratilova
13) Fabiënne Tuit









jA1 

1) Jeffrey van den Berg 
2) Maurits Camfferman 
3) Robert Cassaigne 
4) Doede Hoffmans 
5) Twan van der Hoorn 
6) Vick de Jong 
7) Sam Lemmers 
8) Theun Rietbroek 
9) Chris Roggeveen 
10) Brett Veefkind 
11) Aaron Versteeg 
12) Jens Versteege 
13) Tom Wolvers 









mA1

1) Isa Barto 

2) Britt Beelen 
3) Annyck Bentvelsen 
4) Kajsa Broström 
5) Wiep Foeken 
6) Sophie van der Geest 
7) Britt Klein 
8) Lianne van der Meer 
9) Demi Ober 
10) Roos Rodenburg 
11) Fiore van der Star 
12) Anouk van Veen 
13) Bente Visser (keeper)









mA2

1) Estelle van der Geest 
2) Rosan Heemskerk 
3) Verde Hoffmans 
4) Renske Hogeboom 
5) Nikki Hogenboom 
6) Pam Hogenboom
7) Sanne Hoogeveen 
8) Lidwine Hulsebosch 
9) Ilja van Klink 
10) Manon Muller 
11) Anne Nederstigt 
12) Lynn Overdevest 
13) Jacky van der Poel 









MB1

1) Tessa Bax 
2) Meike Bentvelsen 
3) Lisa van Hameren 
4) Nienke Heemskerk 
5) Lana van der Hulst 
6) Merel van der Hulst 
7) Isa van Klink 
8) Ris Koek 

9) Lisanne Lodewegen 
10) Lieke Oostveen 
11) Jinte van Schie 
12) Jackie van Seggelen 
13) Heleen Termeulen 









MB2

1) Femke Bax 
2) Franja Böhmer 
3) Lisanne Bos 
4) Felice Gerritsen 
5) Simone Heemskerk 
6) Jet Hogenboom 
7) Jackey Hoogenboom 
8) Idske van der Meer 
9) Djoi van der Meer 
10) Ris van der Meer 
11) Floortje van der Poel 
12) Pam OA van der Poel 
13) Chloé van der Voorn 
14) Maud Wubben 









MC1

1) Jette Borst 
2) Marjolein Bos 
3) Julia van der Geest 
4) Isis Hoogeveen 
5) Nadie Lieverse 
6) Roxanne van der Meer 
7) Faye Van der Meer 
8) Sam van der Meer 
9) Gabi van Noort 
10) Emy Sanders 
11) Emy van Tol 
12) Jesselynn van de Velde
13) Ruth Wolvers 









MD1

1) Eveline Bloem 
2) Felien Blokker 
3) Noortje van Dongen 
4) Imke van Dongen 
5) Evalie van Egmond 
6) Nika Haegens
7) Mette van der Heijden 
8) Silke van der Heijden 
9) Daisy Hilgers    
10) Lieke Klein 
11) Nova Loos 
12) Fiene van Rodewijk
13) Saar van Ruiten ( alleen trainingslid)
14) Sterre van der Star 
15) Abby Veefkind 









m8E1 

1) Doutzen Abeln 
2) Layla van Breggen 
3) Omneya Brouwer 
4) Dione Dompeling 
5) Kate Koedam 
6) Julia Pauw 
7) Fiene Rodewijk 
8) Saar van Ruiten 
9) Evi Springintveld 
10) Nova van Veen 
11) Sophie van Wakeren 









m6E2 

1) Elise Blokker 
2) Mila van der Geest 
3) Marit Hoogenboom 
4) Jolle Leerling 
5) Fiene Lek 
6) Nikki van Oers 
7) Anouk Rijkelijkhuizen 
8) Nienke Schoonderwoerd
9) Sophie van der Stoel 
10) Lis Uit Den Boogaard 









m3F1 

1) Krystl van der Breggen
2) Eline Franse 
3) Loïs van Klink 
4) Doris de Koning 
5) Saar Loos 
6) Rosalie van Nispen 



Bijlage: Teamindeling 2018-2019.pdf

terug naar vorige scherm
Hoofdsponsor
Sponsoren
SponsorKliks
SponsorKliks, gratis sponsoren!
Meer informatie >>