Dames 2
headernew2.jpg headernew2_3.jpg header_heren1_2.jpg

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Britt Klein
Aanvoerder Roos Peters
Coach Annyck Bentvelsen
Coach Koen van der Meer
Trainer Koen van der Meer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto DJ2 Schiedam DJ4
Alkemade DJ1-O Klein Zwitserland DJ5 16:15
DSHC DJ3 Thor DJ3
Voorhout DJ3 Noordwijk DJ2 12:45
Wateringse veld DJ3 Craeyenhout DJ2 14:45
hdm DJ1 Leiden-Leidse Studs DJ12

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Klein Zwitserland DJ5 5 15 5 0 0
2 Alkemade DJ1 6 15 5 0 1
3 Alecto DJ2 6 11 3 2 1
4 DSHC DJ3 5 10 3 1 1
5 Thor DJ3 5 10 3 1 1
6 Wateringse veld DJ3 6 9 3 0 3
7 Craeyenhout DJ2 6 7 2 1 3
8 Leiden DJ12 5 6 2 0 3
9 Voorhout DJ3 4 3 1 0 3
10 Schiedam DJ4 4 3 1 0 3
11 hdm DJ1 6 3 1 0 5
12 Noordwijk DJ2 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Klein Zwitserland DJ5 16:15 thuis - Veld 2
22 nov Thor DJ3 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Voorhout DJ3 Klein Zwitserland DJ5 1-5
Alkemade DJ1-O Leiden-Leidse Studs DJ12 3-0
Craeyenhout DJ2 Noordwijk DJ2 7-1
hdm DJ1 Alecto DJ2 0-4
Wateringse veld DJ3 Thor DJ3 4-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Thor DJ3 Voorhout DJ3 4-0
Noordwijk DJ2 hdm DJ1 0-1
Alecto DJ2 DSHC DJ3 5-5
Leiden-Leidse Studs DJ12 Wateringse veld DJ3 2-1
Schiedam DJ4 Alkemade DJ1-O 4-2
Klein Zwitserland DJ5 Craeyenhout DJ2 3-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Craeyenhout DJ2 Thor DJ3 1-4
Alkemade DJ1-O Alecto DJ2 4-1
Klein Zwitserland DJ5 Noordwijk DJ2 8-1
Wateringse veld DJ3 Schiedam DJ4 3-2
DSHC DJ3 hdm DJ1 6-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Alecto DJ2 Wateringse veld DJ3 2-0
Leiden-Leidse Studs DJ12 Craeyenhout DJ2 3-2
Noordwijk DJ2 DSHC DJ3 0-2
hdm DJ1 Alkemade DJ1-O 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Thor DJ3 Noordwijk DJ2 2-2
Klein Zwitserland DJ5 Leiden-Leidse Studs DJ12 2-1
Alkemade DJ1-O DSHC DJ3 3-2
Wateringse veld DJ3 hdm DJ1 3-0
Voorhout DJ3 Alecto DJ2 1-3
Craeyenhout DJ2 Schiedam DJ4 3-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Noordwijk DJ2 Alkemade DJ1-O 0-2
Leiden-Leidse Studs DJ12 Thor DJ3 1-4
Alecto DJ2 Craeyenhout DJ2 2-2
hdm DJ1 Voorhout DJ3 1-3
Schiedam DJ4 Klein Zwitserland DJ5 0-7
DSHC DJ3 Wateringse veld DJ3 6-1