Heren 1
headernew2.jpg headernew2_3.jpg header_heren1_2.jpg

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Tim Haasnoot
Trainer Marcel Bakx
Trainer Heren 1 Trainer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HDS H5 Rijswijk H4 16:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Alphen H4 11 29 9 2 0
2 Alkemade H1 12 27 9 0 3
3 Leonidas H24 12 24 8 0 4
4 Klein Zwitserland H5 12 23 7 2 3
5 Leonidas H25 11 19 5 4 2
6 Rijswijk H4 12 18 6 0 6
7 HDS H5 12 14 4 2 6
8 Roomburg H5 11 13 4 1 6
9 Cartouche H5 11 9 3 0 8
10 Groen-Geel H9 12 7 2 1 9
11 hdm H4 12 3 1 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 mrt Klein Zwitserland H5 12:30 uit
31 mrt R.H.V. Leonidas H24 14:30 thuis - Veld 1
7 apr Leidse Hockey Club Roomburg H5 14:30 uit
14 apr HDS H5 14:45 thuis - Veld 1
12 mei HC Alphen H4 16:15 thuis - Veld 1
19 mei V.M.H.C. CARTOUCHE H5 n.n.b uit
26 mei R.H.V. Leonidas H25 14:45 thuis - Veld 1
2 jun Rijswijksche Hockey Club H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
hdm H4 Alkemade H1 2-4
Groen-Geel H9 Klein Zwitserland H5 4-0
Rijswijk H4 Leonidas H24 3-4
Leonidas H25 Roomburg H5 0-3
Cartouche H5 HDS H5 3-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Alkemade H1 Groen-Geel H9 5-3
HDS H5 Leonidas H25 2-2
Leonidas H24 hdm H4 1-0
Roomburg H5 Rijswijk H4 2-1
Klein Zwitserland H5 Alphen H4 1-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Cartouche H5 Alphen H4 1-3
hdm H4 Roomburg H5 2-1
Groen-Geel H9 Leonidas H24 1-4
Alkemade H1 Klein Zwitserland H5 2-7
Rijswijk H4 HDS H5 5-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Alphen H4 Leonidas H25 3-3
Klein Zwitserland H5 Cartouche H5 8-0
Roomburg H5 Groen-Geel H9 3-2
Leonidas H24 Alkemade H1 3-4
HDS H5 hdm H4 2-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Leonidas H25 Cartouche H5 5-0
Groen-Geel H9 HDS H5 2-5
Rijswijk H4 Alphen H4 4-5
Leonidas H24 Klein Zwitserland H5 4-2
Alkemade H1 Roomburg H5 4-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
HDS H5 Alkemade H1 0-1
Alphen H4 hdm H4 3-1
Roomburg H5 Leonidas H24 1-2
Klein Zwitserland H5 Leonidas H25 2-2
Cartouche H5 Rijswijk H4 2-4
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
hdm H4 Cartouche H5 4-5
Roomburg H5 Klein Zwitserland H5 1-5
Leonidas H24 HDS H5 0-1
Rijswijk H4 Leonidas H25 5-0
Groen-Geel H9 Alphen H4 2-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
HDS H5 Roomburg H5 1-1
Klein Zwitserland H5 Rijswijk H4 7-0
Leonidas H25 hdm H4 7-3
Alphen H4 Alkemade H1 2-1
Cartouche H5 Groen-Geel H9 4-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Leonidas H24 Alphen H4 0-2
HDS H5 Klein Zwitserland H5 0-3
hdm H4 Rijswijk H4 1-4
Groen-Geel H9 Leonidas H25 3-3
Alkemade H1 Cartouche H5 2-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Alphen H4 Roomburg H5 1-0
Cartouche H5 Leonidas H24 2-9
Leonidas H25 Alkemade H1 2-0
hdm H4 Klein Zwitserland H5 2-4
Rijswijk H4 Groen-Geel H9 5-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Leonidas H24 Leonidas H25 2-4
Roomburg H5 Cartouche H5 4-0
HDS H5 Alphen H4 1-3
Groen-Geel H9 hdm H4 4-3
Alkemade H1 Rijswijk H4 7-0
ZONDAG 10 MAART 2019
HDS H5 Cartouche H5 2-1
Leonidas H24 Rijswijk H4 5-2
Klein Zwitserland H5 Groen-Geel H9 8-1
Alkemade H1 hdm H4 4-2
ZONDAG 17 MAART 2019
hdm H4 Leonidas H24 0-1
Leonidas H25 HDS H5 4-0
Alphen H4 Klein Zwitserland H5 2-2
Rijswijk H4 Roomburg H5 2-0
Groen-Geel H9 Alkemade H1 0-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Roomburg H5 hdm H4 2-2
Leonidas H24 Groen-Geel H9 2-2
Klein Zwitserland H5 Alkemade H1 4-4
Alphen H4 Cartouche H5 8-0