Wedstrijdschema
laat schema zien voor

4 februari | Senioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
D1 zaal 38498 HC Nieuwkoop D1 0 12:30 13:00 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
D1 zaal 38508 HC Ypenburg D1 0 13:50 14:20 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
D2 zaal 39383 Catwijck D3 0 14:30 15:00 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
D2 zaal 39456 Leidse Hockey Club Roomburg D8 0 15:50 16:20 RIJPWETERING
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
H1 zaal 38458 R.G.H.C. Tempo '34 H1 0 15:40 16:10 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
H1 zaal 38442 MHC Voorhout H1 0 14:20 14:50 SASSENHEIM
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1

4 februari | Junioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
mA12 zaal 51416 L.S.C. ALECTO MA3 0 13:40 14:10 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
mA12 zaal 52061 Klein Zwitserland MA2 0 14:20 14:50 'S-GRAVENHAGE
Hogeveld, Sporthal
Panamaplein 30
2548HJ 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
mA2 zaal 52083 H.C. HISALIS MA3 0 15:40 16:10 KATWIJK ZH
Fluiten: Patricia Hoffmans
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
mA2 zaal 51147 Catwijck MA4 0 15:00 15:30 KATWIJK ZH
Fluiten: Patricia Hoffmans
Cleijn Duin, Sporthal
Stadhoudersdreef 1
2224BN KATWIJK ZH
hal: veld 1
mB1 zaal 48821 Rijswijksche Hockey Club MB3 0 10:30 11:00 RIJPWETERING
Fluiten: Jessy van der Hoorn (Meisjes A1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mB1 zaal 49394 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB5 0 11:50 12:20 RIJPWETERING
Fluiten: Jessy van der Hoorn (Meisjes A1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mB2 zaal 49675 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB10 0 15:40 16:10 SASSENHEIM
Fluiten: Twan van der Hoorn (jongens B1)
Korf Sporthal de
Sportdreef 8A
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
mB2 zaal 50204 LOHC MB9 0 15:00 15:30 SASSENHEIM
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Twan van der Hoorn (jongens B1)
Korf Sporthal de
Sportdreef 8A
2171KM SASSENHEIM
hal: Veld 1
mC1 zaal 46589 MHC Forescate MC6 0 12:20 12:50 ZOETERWOUDE
Fluiten: Jeroen Bentvelsen
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
mC1 zaal 46244 H.C. HISALIS MC3 0 11:40 12:10 ZOETERWOUDE
Fluiten: Jeroen Bentvelsen
Klaverhal, Sportcentrum De
Hondsdrafweg 1
2381BZ ZOETERWOUDE
hal: veld1
mD1 zaal 36092 HGC MD8 0 09:40 10:10 ZOETERMEER
Fluiten: Ronald van der Meer
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2
mD1 zaal 36693 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD10 0 10:20 10:50 ZOETERMEER
Fluiten: Ronald van der Meer
Zoetermeer sporthal
van der Hagenstraat 19
2722NT ZOETERMEER
hal: Veld 2


Hoofdsponsor
Sponsoren
SponsorKliks
SponsorKliks, gratis sponsoren!
Meer informatie >>