Wedstrijdschema
laat schema zien voor

21 januari | Senioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
D1 zaal 38500 Catwijck D1 0 12:50 13:20 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
D1 zaal 38520 HC Nieuwkoop D1 0 12:10 12:40 NIEUWKOOP
Steupel, Sporthal De
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
hal: Veld 1
D2 zaal 39449 L.S.C. ALECTO D8 0 16:20 16:50 LEIDERDORP
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
D2 zaal 39689 HC Alphen D4 0 15:40 16:10 LEIDERDORP
Let op: Uittenue mee!   
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
H1 zaal 38465 Scoop Delft H1 0 15:00 15:30 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2
H1 zaal 38454 H.C. HISALIS H1 0 15:40 16:10 DELFT
TU Delft - Sportcentrum
Mekelweg 8
2628CD DELFT
hal: Veld 2

21 januari | Junioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
mA1 zaal 52022 Catwijck MA1 0 15:50 16:20 RIJPWETERING
Fluiten: Elle van der Geest (Dames 1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mA1 zaal 51299 LOHC MA2 0 14:30 15:00 RIJPWETERING
Fluiten: Elle van der Geest (Dames 1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mA2 zaal 51874 L.S.C. ALECTO MA5 0 12:30 13:00 RIJPWETERING
Fluiten: Patricia Hoffmans
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mA2 zaal 52081 H.C. HISALIS MA3 0 13:50 14:20 RIJPWETERING
Fluiten: Patricia Hoffmans
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mB1 zaal 50111 H.C. HISALIS MB12 0 13:40 14:10 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
mB1 zaal 50271 MHC Forescate MB3 0 14:20 14:50 KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
mB2 zaal 49351 MHC Voorhout MB5 0 11:50 12:20 RIJPWETERING
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mB2 zaal 50241 Klein Zwitserland MB9 0 10:30 11:00 RIJPWETERING
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mC2 zaal 47733 Goudse MHC MC5 0 09:40 10:10 PIJNACKER
Fluiten: Paul Hoogeveen
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
mC2 zaal 47876 HC Pijnacker MC7 0 09:00 09:30 PIJNACKER
Fluiten: Paul Hoogeveen
Viergang, Sportcentrum
Sportlaan 1-B
2641AZ PIJNACKER
hal: Veld 1
mD1 zaal 35578 L.S.C. ALECTO MD7 0 09:00 09:30 LEIDERDORP
Fluiten: Ronald van der Meer
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
mD1 zaal 36306 Klein Zwitserland MD10 0 09:40 10:10 LEIDERDORP
Fluiten: Ronald van der Meer
Alectohal
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 2
jB1 zaal 48563 Noordwijk JB2 0 13:00 13:30 NOORDWIJK ZH
Fluiten: Nynke Hoogenboom (Dames 2)
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A
jB1 zaal 48651 HGC JB3 0 13:40 14:10 NOORDWIJK ZH
Fluiten: Nynke Hoogenboom (Dames 2)
Duinwetering Sporthal
Duinwetering 106
2203HM NOORDWIJK ZH
hal: hal A


Hoofdsponsor
Sponsoren
SponsorKliks
SponsorKliks, gratis sponsoren!
Meer informatie >>