Wedstrijdschema
laat schema zien voor

16 december | Junioren Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
mA1 zaal 51137 Noordwijk MA1 0 18:10 18:40 SASSENHEIM
Fluiten: Marcel Bakx (H1 zaal)
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
mA1 zaal 52027 MHC Voorhout MA1 0 17:30 18:00 SASSENHEIM
Fluiten: Marcel Bakx (H1 zaal)
Wasbeek, Sportcomplex De
Van Alkemadelaan 12
2171DH SASSENHEIM
hal: Veld 1
mA12 zaal 51842 V.M.H.C. CARTOUCHE MA4 0 18:20 18:50 LEIDSCHENDAM
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
mA12 zaal 52175 Noordwijk MA2 0 17:40 18:10 LEIDSCHENDAM
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Cartouche Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
mC12 zaal 46722 Noordwijk MC6 0 10:30 11:00 RIJPWETERING
Fluiten: Celine Pennings (Meisjes A1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mC12 zaal 47099 H.C. HISALIS MC5 0 11:50 12:20 RIJPWETERING
Fluiten: Celine Pennings (Meisjes A1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mC2 zaal 47305 HC Alphen MC8 0 13:50 14:20 RIJPWETERING
Fluiten: Nina Huigsloot (Meisjes A2)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
mC2 zaal 46601 HC Nieuwkoop MC3 0 12:30 13:00 RIJPWETERING
Fluiten: Nina Huigsloot (Meisjes A2)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
jB1 zaal 48742 MHC Forescate JB3 0 14:30 15:00 RIJPWETERING
Fluiten: Elle van der Geest (Dames 1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
jB1 zaal 48511 Ring Pass Delft JB3 0 15:50 16:20 RIJPWETERING
Fluiten: Elle van der Geest (Dames 1)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
jB2 zaal 48525 Wateringse veld JB1 0 16:30 17:00 RIJPWETERING
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1
jB2 zaal 48366 Rijswijksche Hockey Club JB4 0 17:50 18:20 RIJPWETERING
Fluiten: Jaimy Huigsloot (Dames 2)
Hertogshal
Oud Adeselaan 40
2375XE RIJPWETERING
hal: Veld 1

16 december | Jongste Jeugd Zaal

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc
mE2 zaal 42991 Catwijck ME7 0 09:40 10:10 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ARBITRAGE OUDERS
mE2 zaal 42955 Klein Zwitserland ME16 0 09:00 09:30 'S-GRAVENHAGE
Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ARBITRAGE OUDERS


Hoofdsponsor
Sponsoren
SponsorKliks
SponsorKliks, gratis sponsoren!
Meer informatie >>